“ВЕЛИКДЕНЬ ОЧИМА ДІТЕЙ”

Вчора був важливий день – було започатковано благодійну акцію “Великдень очима дітей”, яку будівельна компанія “UBC” втілює в Хмельницькому та Чернівцях.
Усі дітки заслуговують на щастя, а тим більше ті, які позбавлені батьківської опіки чи уваги. Саме тому ми відвідали дитячий будинок – Солобковецьку спеціальну загальноосвітню школу—інтернат

Хмельницької обласної ради, щоб поспілкуватись з малечею, а також для того щоб вони відчули свою важливість в житті. Ми розповіли їм, що вони допоможуть нам своїми малюнками, які намалюють до Великодня, а ми ці малюнки будемо викуповувати в них. Тобто вони власноруч зароблять кошти для розвитку закладу, в якому вони перебувають кожного дня.

Шановні жителі міста Хмельницький, насправді – це тільки маленький початок, адже ви також можете зробити благодійну справу. Для продовження підтримки для дітей із вадами розвитку, будівельна компанія UBC проводить виставку-ярмарок дитячих малюнків. І ми радо запрошуємо Вас долучитись до цієї акції.

Дійство відбудеться у рамках благодійної акції «Великдень очима дітей» в ТРЦ “Оазис” 23 – 24 квітня. Метою ярмарку є збір коштів від продажу дитячих малюнків для допомоги дітям з розумовими та психічними вадами розвитку.

Як відомо, такі діти знаходяться на державному утриманні, яке забезпечує мінімальний рівень життя, що не дає достатньої можливості розвитку та належного лікування щоб відчути себе повноцінною частиною суспільства. Саме тому наша компанія разом із небайдужими до долі дітей партнерами втілює данний захід в життя.

Відвідавши нашу виставку Ви матимете можливість не тільки надати свою благодійну допомогу, а й разом з тим, стати в майбутньому щасливими власниками квартири в новобудові із приємною знижкою від забудовника-організатора.

Станьте частинкою дитячої мрії!

Вас може зацікавити
Старт продажу 3ї секції в ЖК “Ранкове Family”

Читати

ВЕЛИКОДНЯ АКЦІЯ. М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ -33 КАНАЛ

Читати

Форма зворотнього зв'язку
У Вас є запитання чи потрібна консультація? Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо

Форма зворотнього зв'язку