Благодійні заходи від UBC
ТВОРИТИ ДОБРО ЛЕГКО!

Дякуємо всім хто завітав 8-го квітня в ТРЦ “DЕРО’t” м.Чернівці на благодійний ярмарок малюнків “Великдень очима дітей”.

Детальніше


ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА ЧЕРНІВЦІ!

Шановні жителі міста Чернівці! 8 квітня в ТРЦ “DEPOt” , о 17:00 Запрошуємо Вас на благодійну виставку-ярмарок “Великдень очима дітей”.

Детальніше


“ВЕЛИКДЕНЬ ОЧИМА ДІТЕЙ”

Вчора був важливий день – було започатковано благодійну акцію “Великдень очима дітей”, яку будівельна компанія “UBC” втілює в Хмельницькому та Чернівцях.

Детальніше


ПРИДБАЙ КВАРТИРУ – ПОДАРУЙ КРАПЛИНКУ ЩАСТЯ!”

Компанія “UBC” та Житловий Комплекс “Рівненська Брама” оголошують початок акції “Придбай квартиру – подаруй краплинку щастя!”. Компанія “UBC” і ЖК “Рівненська Брама” реалізують 50 сертифікатів за ціною 1000 гривень.

Детальніше


ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ ІСНУЄ! КОЖНА ДИТИНКА ПОТРЕБУЄ ТУРБОТИ!

UBC надає допомогу дитячим будинкам, притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації дітей. Ціль напрямку – допомога дітям, які не мають можливості повноцінно розвиватись і радіти життю.

Детальніше


ПОДАРУНОК МАМІ ТРІЙНЯТ

Об’єми нашого будівництва зростають і ми не забуваємо про добрі справи. Компанія «UBC» – соціально-активна компанія, яка допомагає та буде допомагати. Нарешті,з обласної дитячої лікарні виписали маму трійні – Аліну Водоп’ян.

Детальніше


СПІДВЕЙ «КУБОК МАССЕС»

Головний спонсор ЖК “Рівненська Брама” запрошує Вас на спідвей “КУБОК МАССЕС” міжнародні змагання за учаcтю гонщиків з Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії та України який відбудеться 11-го жовтня на рівненському стадіоні “Мототрек” о 15:00.

Детальніше


«UBC» СТАВ ТИТУЛЬНИМ СПОНСОРОМ ФК «ВЕРЕС»

Рівнянам повернуть на телеекрані прямі трансляцій матчів ФК «Верес». Про це сьогодні стало відомо на прес-конференції, у Рівному. Важливо знати також те, що народний «Верес» отримав титульного спонсора команди, ним стала «Рівненська Брама».

Детальніше


Форма зворотнього зв'язку
У Вас є запитання чи потрібна консультація? Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо

Форма зворотнього зв'язку