Чому саме ми?

Клієнти обирають не лише нас, а й наш продукт

У штаті компанії «UKRAINIAN BUILDING CAPITAL»наразі налічується понад 200 працівників. Серед них є досвідчені архітектори, дизайнери, будівельники, фахівці з управління проектами.

Компанія має власне архітектурне бюро, студію комфорту, підрядну організацію, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного і юридичного супроводу проектів, а також відділ реалізації нерухомості.

Проектанти «UBC» проходили навчання і стажування закордоном, а, отже, можуть запропонувати вам своє бачення світових тенденцій у будівництві.

Ми відповідаємо за якість матеріалів, застосовуємо сучасні технології та впроваджуємо сміливі архітектурні рішення. При цьому дбайливо ставимося до історичної спадщини міст і природного ландшафту.

Швидкість прийняття рішень, продумана концепція кожного проекту, комплексний підхід до вирішення будь-яких питань на кожному з етапів будівництва. Це те, що ми пропонуємо своїм клієнтам. Співпрацюючи з нами, вони можуть бути впевнені у бездоганній прозорості всіх процесів. Ми гарантуємо надійність та своєчасність виконання робіт.

Про нас
Історія розвитку

Читати

Лідер рейтингу забудовників 2018 року!

Читати

Форма зворотнього зв'язку
У Вас є запитання чи потрібна консультація? Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо

Форма зворотнього зв'язку