Історія розвитку

Від місцевого забудовника до девелоперської компанії всеукраїнського масштабу

Історія девелоперської компанії «UKRAINIAN BUILDING CAPITAL» розпочалася у 2004 році. Тоді ще будівельна фірма «Хмельницькінбуд», яка зараз є генеральним підрядником «UBC», реконструювала одну зі споруд міста у сучасний торговельний центр. Завдяки чіткому плануванню і дотриманню всіх стандартів та норм лише за півроку цей об’єкт став окрасою й одним з улюблених місць відпочинку хмельничан.

Після першого успіху компанія взялася за проектування та зведення офісних і торгово-розважальних приміщень. Один за одним ці об’єкти з’являлися спочатку у Хмельницькому, а потім діяльність компанії розширилася на область. І йдеться не лише про комерційну нерухомість, а й про житлові комплекси та котеджні містечка. До зведення комфортних помешкань для тих, хто цінує зручність і надійність, фахівці компанії «UBC» приступили вже у 2012 році. Комплекси «Ранкове», «Срібні озера», «PARADISE» – це лише декілька гучних імен, які задали у Хмельницькому будівельну моду на сучасне та інноваційне житло.

У 2016 році офіс «UBC» відкрився у Чернівцях. Цей обласний центр став третім в активі компанії. У місті вже побудовано та здано ЖК «Браухауз Гассе-2». Тож насправді все лише починається. «UBC» задає високі стандарти якості і стрімко розширює свою географію.

Про нас
Хто ми?

Читати

Чому саме ми?

Читати

Форма зворотнього зв'язку
У Вас є запитання чи потрібна консультація? Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо

Форма зворотнього зв'язку