Хто ми?

Основний і найбільш цінний ресурс «UBC» – це фахівці та партнери

Торгово-розважальні та офісні центри, басейни, готелі, ресторани та житлові комплекси. Нерухомість «від і до». Девелоперська компанія «UBC» пропонує широкі можливості для вашого життя та бізнесу.

Ми займаємося інвестуванням, проектуванням, будівельними та монтажними роботами, влаштуванням зовнішніх і внутрішніх мереж, благоустроєм довколишньої території і не лише. Під час зведення нерухомості ми прагнемо, аби наші об’єкти були ергономічними та функціональними. При цьому органічно вписувалися і прикрашали довколишній ландшафт своєю елегантністю.

Основний і найбільш цінний ресурс «UBC» – це фахівці та партнери. Наша компанія тісно співпрацює із провідними українськими та іноземними проектними бюро, інжиніринговими підприємствами. Це дозволяє нам впроваджувати новітні технології, встановлюючи при цьому розумну ціну для кінцевого споживача.

Наші фахівці завжди готові запропонувати комплексні рішення, які дозволять отримати той результат, котрий необхідний саме вам. Чи то квартира у тихому районі міста, чи ТРЦ із багаторівневим паркінгом, який завдяки своїм інноваційним підходам та архітектурним особливостям, наче магніт, притягуватиме клієнтів до вашого бізнесу.

Висока кваліфікація нашого персоналу – це результат багаторічної роботи з навчання власних кадрів, залучення європейського досвіду і пошуку талановитих фахівців. Тому ми можемо задовольнити будь-які потреби клієнта. У цьому нам допомагає індивідуальний підхід до кожного, хто хоче будувати з нами.
Для цього ми маємо потужний парк спеціалізованої техніки і власну виробничо-будівну базу. Саме це дозволяє нам будувати швидко, надійно і з дотриманням усіх норм та графіків.

Наші принципи – якість, надійність, вчасність. Наша мета – бути лідером у галузі девелопменту не лише в Україні, але й у Європі. І ми крок за кроком йдемо до цієї мети.

Девелоперська компанія «UBC» успішно реалізувала 17 проектів комплексів житолової та комерційної нерухомості. За цей час нами було спроектовано та збудовано майже 300 тисяч квадратних метрів об’єктів різного ступеню важкості. І це ще не кінець. На етапах розробки і проектування наразі є ще 12 об’єктів.

Ми є учасниками багатьох об’єднань професіоналів будівельної галузі. У тому числі Української Будівельної Асоціації, а також затверджених Мінрегіонбудом програм експериментального висотного будівництва.

Нам довіряють. І ми щодня виправдовуємо сподівання наших клієнтів, дозволяючи їм втілювати власні мрії.
Володимир Шкодяк, засновник девелоперської компанії «UBC»

Про нас
Чому саме ми?

Читати

Історія розвитку

Читати

Форма зворотнього зв'язку
У Вас є запитання чи потрібна консультація? Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо

Форма зворотнього зв'язку