“Ранкове Family” – енергоефективний та теплий будинок

…І от настає момент, коли ми починаємо задумуватися про придбання житла, яке б задовольняло не лише наші особисті вподобання, але й було б зручним і практичним для членів родини, дітей, і, бажано, стало в пригоді онукам. «Не проблема, – може сказати пересічний хмельничанин, – у нашому місті будують багато, тож вибрати є з чого!» Однак варто недовго попрацювати над цим питанням і стає зрозумілим, що швидкого рішення тут не буде! Необачні покупці можуть зустрітися з доволі неприємними наслідками.  До того ж, думати доводиться не лише про сьогодні (скажімо, орієнтуючись лише на вартість житла), але й намагатися передбачати на роки вперед, аби, зрештою, не лишитися в програші від швидкоплинного рішення. Виграшний варіант, звісно є, і ми про нього обов’язково дізнаємося нижче, однак, на що ж необхідно звернути увагу, аби лишитися задоволеним майбутньою покупкою?

Для правильного вибору слід бути реалістом.

Почнемо ми із теми, яка багатьом здається другорядною. Хмельничанам, як і середньостатистичним українцям, слід бути реалістами та тверезо оцінювати економічну ситуацію. Сподіватися зниження тарифів – марно, і не лише тому, що такого в нас ще не відбувалося за часів Незалежності, але й через Європейську інтеграцію, яка передбачає європейські тарифи на комунальні платежі. Звісно, всі чекають відповідних європейських зарплат. Однак, поки вони увійдуть у наше життя, минуться роки. Але ж світлом, теплом, газом та водою треба користуватися вже! Незадовільно утеплене нове житло здатне добряче зменшити сімейний бюджет і при цьому зберігати тепло зовсім неефективно. Використання неякісних або неналежних засобів утеплення зробить навіть найгарнішу квартиру холодною та сирою і перебування в ній, окрім дискомфорту, може й негативно вплинути на стан здоров’я мешканців. Відсутність можливості самостійно контролювати витрати тепла також веде до тотальних переплат за неефективне використання енергоносіїв.

ЖКГ здаватися не збирається.

Окрім сплати за енергоносії та воду не варто забувати й про іншу «комуналку». Мало не в кожного з нас є приклади конфліктних ситуацій з різними комунальними службами системи ЖКГ. Постійно підвищуючи ціну своїх послуг такі «контори» часто забувають підвищувати при цьому якість послуг, оперативність у реагуванні на звернення та нагальні проблеми громадян. З урахуванням того, що дорожчає все, слід готуватися до тривалої та виснажливої боротьби з ЖКГ, яке здаватися не збирається. Тому при виборі нового житла варто поцікавитися про адекватність вашого майбутнього «жеку» або пильно стежити за діяльністю ОСББ. Інакше з часом дрібні незручності, як, скажімо, несвоєчасний вивіз сміття чи кілька недопалків у під’їзді  обернуться купами сміття, що вічно розноситья вітром по двору.

Де ж знайти правильне рішення?

Наявність «підводних каменів», однак, ніяким чином не має спиняти хмельничан на шляху до нового житла. Саме тому ми пропонуємо Вашій увазі житлову програму Ранкове «Family», що базується на сучасних  архітектурних та будівельних стандартах і розроблена кваліфікованими спеціалістами багаторічного флагмана будівельної справи у регіоні – компанією «UBC».

Ранкове «Family» дарує кожному клієнту широкий спектр послуг та можливостей, завдяки яким стає реальним створення оптимального та найбільш комфортного житла. Головним пріоритетом програми є дотримання новітніх будівельних стандартів, що здатні задовольнити  потреби навіть найвибагливіших людей із сучасним європейським уявленням про комфорт, якість та надійність. Завдяки використанню сучасних технологій та матеріалів, усі будівля зводяться за принципом енергоефективності. При будівництві використовується технологія “теплий будинок”, до цього належать і утеплені фасади, і якісні склопакети вікон, і встановлення двоконтурних котлів для самостійної регуляції пожильцями своїх витрат на тепло в будь-який час року. За таких умов ви можете бути певними, що жодна гривня вашого сімейного бюджету не опалюватиме вулицю в холодну пору року. А сезонні похолодання, які стали траплятися в нашій широті навіть у теплу пору, не викличуть жодного дискомфорту завдяки повному контролю над опалювальною системою помешкання. До того ж, всі матеріали є повністю безпечними й не спричинятимуть задуху, чи неприємний запах від нагрівання.

Ніщо не вічне у нашому світі – ця істина зрозуміла кожному. Однак житлова програма Ранкове «Family» передбачає використання лише надійних та якісних будівельних матеріалів та комплектуючих. Таким чином ремонти й заміни тут траплятимуться рідше. А комунальне обслуговування відбуватиметься дійсно на європейському рівні. Про клієнта тут дбають не лише під час купівлі житла, але й в подальшому. Тому усі наші клієнти  зможуть з рештою  забути про побутові проблеми з ЖКГ та просто насолоджуватися найвдалішим вибором нерухомості на сьогоднішній день.

"Ранкове Family" - енергоефективний та теплий будинок
Старт продажу 4ї секції в ЖК “Ранкове Family”

Читати

Зі святом Великодня!

Читати

Форма зворотнього зв'язку
У Вас є запитання чи потрібна консультація? Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо

Форма зворотнього зв'язку